20201022_125408

מה האני מאמין שלך?

אני מאמינה שהכל מתחיל ומסתיים בתקשורת. כל נושא בחיים ברמה האישית והמקצועית צריך להתחיל ממקום של תקשורת הדדית ופתוחה. אני מאוד מאמינה בדרך ושקיפות מלאה של כל נושא ונושא. לאורך השנים נוכחתי לראות ולהבין שניתן לגשר על הפערים עצומים על ידי פתיחות וקבלת האחר.

מהם התחומים בהם פועלת החברה?

החברה עוסקת בניהול ואיתור בכירים במשק הישראלי והגלובלי. התמחות שמשלבת תעשיות מגוונות כגון: הייטק, תעשייה מסורתית, פארמה, ביוטק, מדיקל, קלינטק, פינטק ועוד.

מה הערך המוסף שאת נותנת לארגונים שאת עובדת איתם?

אני חושבת שאני בעיקר נותנת להם תחושה שיש על מי לסמוך כי אני שותפה אמיתית לתהליך וזה כולל גם כמובן לשקף להם כל הזמן את הלך הרוח ואת המציאות התעסוקתית שקיימת באותו זמן נתון. אני מאמינה שאני תורמת לחברות להבין את הצורך שלהם גם אם הוא לעיתים שונה מהצורך שאיתו יצאנו לדרך. המון סבלנות והכלה.

מה הערך המוסף שאת נותנת למועמדים?

המועמדים שלנו לרוב הם אנשים שנמצאים בתהליך מאוד רגיש ודיסקרטי, תהליך שדורש תשומת לב ואוזן קשבת. אנחנו איתם לאורך התהליך, לפני ואחרי כל פגישה, להתייעצות וחשיבה משותפת על טובת המועמד.

מקרה איוש משרה שזכור לך במיוחד:

דווקא מקרה שקרה ממש השבוע. התחלנו תהליך של איתור סמנכ"ל מכירות לחברה מאוד ותיקה ומובילה בתחומה. חברה אשר פעם ראשונה עובדת עם מגייס חיצוני.

התחלנו את התהליך עם הכוונות בנוגע לצורך כאשר לאורך הזמן החברה שינתה את דעתה מספר פעמים בגלל שיקולים פוליטיים אשר לא תורמים לצורך החברה והתפקיד הרצוי.

התפקיד שלי היה להעביר להם את הצורך האמיתי, לעזור למנכ"ל החברה להתגבר על החששות הפוליטיים ולהתרכז רק בצורך האמיתי של החברה ברמה המקצועית והאנושית. אני חייבת לציין שהיה תהליך מאוד מורכב וארוך, שבסופו הוחלט למנות מועמד שההחלטה הייתה נטו מקצועית ואישיותית.

איך הגעת למקצוע?

תמיד עסקתי במקצועות של חיבור בין אנשים. אני מגיעה עם רקע של חינוך  מיוחד ותפקידים שיווק בחברות ישראליות וגלובליות. נכנסתי לחברת הד האנטינג לתפקיד שיווק כאשר תוך זמן קצר מאוד, אחד הפאונדרים גילה אותי ופשוט הכשיר אותי לעולם הגיוס וטאלנטים.

אני יכולה לומר שזה הדבר הכי טוב שקרה לי. מצאתי את עצמי ואת עולמי. והכי חשוב, את שותפתי לדרך