תודה רבה לך ולתחיה על הגיוס המהיר. אתן צוות סופר איכותי וממוקד והעבודה מולכן התנהלה באופן מאוד מקצועי. הצלחתן לספק כמות יפה של קורות חיים איכותיים ולענות באופן מדויק על הפרופיל הנדרש. אנו מודות לכן על שיתוף הפעולה ומקוות להמשיך שיתוף פעולה בעתיד.
תהילה מנשה
מנהלת משאבי אנוש
העבודה עם הצוות הייתה מצויינת ! תהליך איפיון המשרה הראשוני היה מהיר ומדוייק נכונות וגמישות הצוות לשינויים משמעותיים באיפיון שגררו לחיפוש שונה (ונוסף) מאד סייעה לתהליך העזרה בשלב בחירת המועמדים הסופיים הייתה מאד משמעותית והכי חשוב, גייסנו יחד את האדם הנכון בזמן קצר מאד ובגבולות התקציב אני מרוצה 🙂 ועוד משהוא ,אנחנו בחרנו להמשיך עם הצוות בגיוסים נוספים
גל הזלקורן
סמנכ״ל מכירות ופיתוח עיסקי
אחד המפתחות החשובים ביותר להצלחת מנהל, הוא טיב האנשים שאותם הוא מגייס. נדרשת רמת מקצועיות גבוהה על מנת להצליח לגייס את אנשי המכירות הנכונים הן מבחינת מקצועיותם והן באופן התאמתם לאופיו של הארגון. במשך השנתיים שאני עובד עם קונקטים, במסגרת תפקידי כסמנכ"ל שיווק ומכירות החברת מוביליקום, יש לי מי שעוזר לי לבצע את תהליך הגיוס על הצד הטוב ביותר. החל מלימוד לעומק של הצרכים של כל משרה, התאמה לסביבה האירגונית, דחיפת תהליכי הגיוס קדימה ובסופו של דבר גיוס האנשים הנכונים. תודה רבה על על העבודה המקצועית ועל הכיף של לעבוד ביחד!
עופר הרמן
סמנכ"ל מכירות ושווק EMEA
חברת קונטקטים מלווים את ברא צמחים זו השנה השלישית ושותפים מלאים לצמיחת החברה . הלווי מתבטא בגיוס והתאמת עובדים לחברה, הן מבחינת האנשים המתאימה לתפקיד והמתאימים לאופיו של הארגון. תהליך האיתור והגיוס גובש בהצלחה ומהווה פקטור חשוב בצמיחה. במהלך השניים הפכה קונטקטים להיות אחד מהספקים המוערכים והמקצועיים ביותר תוך הפגנה של ידע רב והתנהלות מקצועית ברמה גבוהה מול המחלקות השונות בברא צמחים וזאת תמיד באדיבות ,כבוד רב ,נתינת ושירות ללא דופי, אחריות אישית גבוהה והקפדה על טובת הלקוח . צוות קונטקטים בעל ניסיון רב, יצירתי ,מקצועי ביותר ושותפים ראויים לכל מהלך שבוצע בחברה בשנים האחרונות ממליץ בחום, אני מגייס בכירים, שיווק ומכירות רק עם קונטקטים
גיל צלר
מנכ"ל
העבודה מול תחיה והצוות היא כזו המשלבת מקצוענות בלתי מתפשרת של הבנת דרישות התפקיד בתחומי עיסוק שונים יחד עם הכרות מעמיקה ומקיפה עם talents בשוק. בעיניי זה שילוב מנצח כל אתגר! בסופו של יום במיוחד בעולמות של גיוס, פוקוס, דיוק וזמן תגובה מהיר הם מפתח להצלחה. ואת כל זה ועוד יש בשפע בעבודה יחד עם תחיה והצוות שלה ב Connectim. ממליצה בחום רב למי שצריך לקלוע בול בפוני בפגיעה ראשונה ☺
הילה מנוח
סמנכלית משאבי אנוש בקלריזן
במהלך השנים הצליחה תחיה לעזור לנו לגייס את הטאלנטים הטובים ביותר וזאת תוך הבנה מעמיקה של הצרכים העסקים והאסטרטגיים של החברה, השוק הישראלי והגלובלי. העבודה עם תחיה מקצועית מאד, ממוקדת תוך שותפות עסקית ארוכת שנים וזאת עבור מגוון תפקידים ברובם בכירים בתחומי המכירות, שיווק וטכנולוגיה. מקצועי. חד. ממוקד.
קשוב ומבין לעומק הסביבה העסקית המשתנה.
אפרת ליאני
דיקרטור HR במיקרוסופט
זכיתי להכיר את תחיה לפני כ- 5 שנים בתפקידי כמומחית גיוס במיקרוסופט ומאז אני לוקחת אותה איתי מחברה לחברה.

תחיה סופר מקצועית (מאתרת את המועמדים הכי מדוייקים והכי איכותיים) מבינה את הביזנס ואת הצרכים העסקיים, אמינה והוגנת ובאמת שהיא אחת המקסימות שיצא לי לפגוש בדרך… תמיד עם גישה חיובית, מלאת מוטיבציה, לא מוותרת ותמיד עם חיוך ענק.
 אני ממליצה עליה בפה מלא. אין כמוה.

מורן סגל
מנהלת הגיוס של ARM
תחיה היתה "ספקית הבית" שלי במסגרת תפקידי כמנהלת משאבי אנוש של ארגון המכירות של EMC בישראל. אין ספק שהיא היתה שותפה אסטרטגית שלנו לתהליכי גיוס. מעבר להיכרות המעמיקה עם השוק, המקצועיות, נהנתי מאוד מהתגובתיות המהירה, האנרגיות החיוביות והבלתי נידלות והחיוך הרחב. פשוט כיף לעבוד ביחד. מעבר לכך, תחיה תמיד היתה קשובה, וניתן היה להתייעץ איתה על קטן כגדול, עם ובלי קשר לעבודה. פרטנרית אמיתית. מומלצת בחום!
אורית טרומפר סלע
מנהלת HR בכירה ב- RSA
בחירת אנשים היא משימה לא קלה, ובטח אם מדובר באנשים מצויינים. כדי לשמור על ה DNA המיוחד של נטאפ, ועל מנת שנמשיך להוביל ולהצליח אנו מחפשים את הטובים ביותר והמתאימים לנו ביותר, לשם כך אנו נעזרים בהיכרות רבת שנים ובמקצועיות של תחיה באיתור עובדים. אין ספק, בחיבורים של תחיה בשוק ויכולתיה להבין את הצורך שלנו מחד ולהביא מועמדים מתאימים מאידך היא המתכון להצלחה באיתור עובדים.
שלומי פרייס
מנכ"ל Netapp ישראל
בזכות ההכרות המצוינת של תחיה עם השוק , ובייחוד עם קבוצת אמן , לעבוד אתה ועם חברת connectim זה למעשה כמו לעבוד עם רכזת הגיוס הפנימית שלך.
היא מבינה במהירות את הצורך ואת הדרישות הספציפיות של המשרה והמועמדים שמגיעים אלייך כבר מבינים את התפקיד ויודעים למה כדאי לעבוד אצלנו!
ממליץ בחום !!
אלון רייטר
סמנכ"ל משאבי אנוש, קבוצת אמן
MedOne היא חברת הדטה סנטר והענן הגדולה והמובילה בישראל, במשך 18 שנה. החברה הפכה לפרמיום ברנד בשוק המקומי לא רק בגלל המתקנים האזרחיים השרידים והאיכותיים ביותר בישראל, בעיקר בגלל איכות האנשים. כש- MedOne החליטה להרחיב את סל המוצרים שלה ולמכור שירותי ענן לחברות אנטרפרייז, נדרשנו לגייס הרבה מאוד עובדים. האתגר לכל חברת השמה/גיוס הוא למצוא אנשים איכותיים שמתאימים ל-DNA הארגוני, נשמע פשוט אבל ממש לא! היכולת של קונקטים בהובלת תחיה אלתר לזהות את הפרופיל הנכון של העובד, לסנן את כל אותם מועמדים שלא מתאימים ל-DNA הארגוני היה פשוט מדהים. לאורך כל הדרך קיבלנו יחס אישי, מקצועי, אכפתי ולא פחות חשוב, גיסנו אנשים מאוד איכותיים שמביאים תוצאות בהתאם לציפיות. תודה רבה תחיה, את הכתובת היחידה בכל פעם שנצטרך לגייס אנשים נוספים מוכשרים.
אלי מטרה
סמנכל מכירות מד1
לחברת אינקפסולה הגעתי לפני שלוש שנים כהשמה של תחיה, שהיה נראה מצוין בזמנו ואכן הוכיח את עצמו לאורך השנים.
כיום, בתור סמנכ"ל מכירות והאיש האמון על גיוס אנשים לצד העיסקי של החברה אני מחפש את האנשים המדויקים לגיוסים המאתגרים אצלינו.
באמצעות קונקטים אנחנו מצליחים לגייס אנשי מכירות מעולים שמביאים תוצאות ומתפתחים גם למנהלים מצוינים. תחיה מכירה את ה DNA של אינקפסולה-אימפרבה ואת רוח החברה , יודעת לחבר אלינו את האנשים המדויקים ולהוביל את התהליך לכדי סגירה. ממליץ לכל ארגון שמחפש מקצועני מכירות, שווק ובכירים להכיר את הדרך המיוחדת של תחיה וקונקטים להביא את האנשים הנכונים לכם.
אייל טוקר
סמנכ"ל מכירות בינלאומיות