לאורך חיי הקריירה הארוכים שלי בתחום ההי טק פגשתי אנשים שונים, הייתי בראיונות, וגם קבלתי פניות מהד האנטרים, ואולם המפגש איתך היה שונה לגמרי, חיבור מדהים מהרגע הראשון, את לא ההד האנטרית הטיפוסית אפשר לומר, את, תחיה, מעין שדכנית, חשוב לך למצוא את השידוך האופטימלי שיתאים לשני הצדדים ושהמועמד יהיה מרוצה מאוד מההצעה שקיבל ולא רק הצד ששוכר את שרותייך. את רצה למרחקים ארוכים עם המועמד , מנחה אותו , מלווה אותו ודואגת שהתהליך יצליח, וזה לא ברור מאליו. רציתי להודות לך , על תהליך הגיוס שעברתי איתך לפני 4 שנים ומקווה שהרבה שידוכים יצליחו לך בעתיד...
רינת גורטלר
מנהלת מכירות בכירה, חטיבת ה - Services - מיקרוסופט
בפעם ראשונה שניפגשנו הגדירה עצמה תחיה ׳שדכנית׳ של היי טק. במיקצוענות רבה יודעת לזהות כישורים ומיומנויות ולהתאים את המועמד לתפקיד, לחברה ובעיקר לאנשים בסביבת העבודה. זכיתי להשתלב במיקרוסופט בין אנשים מיקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, איכותיים, שאפתניים עם דגש על הצד הניהולי הנשי. תחיה עם אינטואיציות חזקות וניסיון רב במכירות ושיווק ידעה לזהות את הניסיון הניהולי שלי בפארמה, תקשורת ומוצרי צריכה ולכוון אותי בדיוק, התמדה ותהליך איכותי לתפקיד ניהולי בהייטק. כיום, בזכות האבחנה המדוייקת של תחיה הקריירה שלי מענינת מגוונת ואיכותית יותר.
אורנה בקר
מנהלת קבוצת הריטייל במיקרוסופט ישראל
ההיכרות שלי עם תחיה החלה בעקבות פגישה מקרית עם קולגה מהעבר, שאמרה לי ולה שאנחנו חייבים להכיר. השיחה (אי אפשר לקרוא לזה ראיון...) קלחה מיד, ותחיה הבינה מיד מה אני מחפש, מה אני יכול להציע למעסיק פוטנציאלי, למה אני מתאים ולמה לא. כבר באותה שיחה תחיה הציעה לי 3 הצעות רלוונטיות לשלב הבא בקריירה שלי: הצעה אחת פסלתי כי דובר על לדווח לחבר, הצעה אחת לא הבשילה, והצעה שלישית חיברה ביני לבין מקום העבודה הנוכחי... בתהליך מהיר מאוד, תחיה עזרה לי להגיע לראיונות בחברה, סייעה לי לקבל את ההחלטות הנכונות, ייעצה כיצד לבקש תנאים משופרים - והיתה פשוט אחלה.
רון יוספי
דירקטור מכירות בחברת CyberX
התהליך עם תחיה היה מאד מקצועי, אך עם נימה אישית. תחיה דאגה לסנן, להתאים ולהפנות אותי למשרות מתאימות ואיכותיות בלבד.
ההכוונה בתהליך היתה מתוך הסתכלות מה מתאים עבורי ומה נכון לי, הן בפן המקצועי והן בפיתוח הקריירה לטווח הארוך. הלווי היה אישי ואכפתי, מתוך הבנת הלך הרוח של המועמד בתקופה מאתגרת של חיפוש עבודה. הכנה לקראת הראיונות ונתינת פידבק אמתי וכנה עזרו לאורך כל התהליך עד להשמה המיוחלת.
תחיה תודה על הכל !
גיל מרקו
דירקטור מכירות ופיתוח עיסקי, גילת סטקום
כשהחלטתי שאני רוצה לעשות את הצעד הבא, פניתי לתחיה, הד הנאטרית מובילה בתחום הבכירים, ואכן החוויה היתה מקצועית מחד ואנושית מאידך. תחיה מבינה את התחום העיסקי והטכנולוגי ולאחר פגישה מעמיקה הבינה לאן אני רוצה להתקדם ולאן נכון לקחת אותי. התהליך היה מהיר, ממוקד והסתיים בחיבור מוצלח


שלומי כהן
דירקטור פיתוח עיסקי בקבוצת ARM
תחיה עשתה את המאמץ הלא מובן מאליו להכיר אותי, את החוזקות שלי ואת המטרות שהצבתי לעצמי ודאגה לחבר אותי אך ורק עם ארגונים רלוונטיים שיכולים להתאים לאדם שאני. תהליך חיפוש העבודה עם תחיה היה חוויה מעצימה. במשך תקופה של 7 חודשים קבלתי ממנה הצעות ממוקדות עד שלבסוף גויסתי לתפקיד מרתק ומאתגר בחברת נטאפ. בתהליך חיפוש העבודה היה לי חשוב להתחבר עם מגייסת שתייצג אותי באופן נאמן ותראה את האינטרס שלי בראש ובראשונה - תחיה היא מקצוענית אמיתית!
אורי טבצ'ניק
Business Development Manager ,Cloud Business Unit